Dzieci na sesji foto

„Uczesz się z nami!” oraz „Sesja u fotografa”Już po raz kolejny przekonali się o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie  korzystając z bogatej oferty nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie.

Najpierw uczennice klasy 3Ta sprawnie, pod fachowym okiem pani  Iwony Samołyk oraz pani Marioli Humeniuk, uczesały i wymodelowały dzieciom bajeczne fryzury. Dziewczęta stworzyły wymarzone uczesania, jakie życzyli sobie goście.

Kolejnym etapem była sesja u fotografa. Pod kierunkiem pana Dariusza Mikołajewicza uczennice klasy 3Tb dwoiły się i troiły, by okiełznać w kadrze roześmiane towarzystwo. Podczas warsztatów panowała doskonała atmosfera. Zarówno uczniowie SP11, jak i ZSTiO dobrze się bawili, a przy tym nabierali doświadczenia w tworzeniu pozytywnych, partnerskich relacji.

Efektem końcowym tych zmagań były warsztaty „Uczesz się z nami!” oraz „Sesja u fotografa”.

Z wydarzenia powstała pokaźna galeria fotograficzna, której cząstkę niniejszym prezentujemy. Obie szkoły wspólnie łączą siły, by zapewnić uczniom bogatą i atrakcyjną ofertę edukacyjną. Oby tak dalej!

W imieniu uczniów z SP11 wychowawca klasy 5a Sylwia Pajdzik składa serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom ZSTiO za gościnność i możliwość uczestniczenia w zajęciach.