Zakończenie roku szkolnego w edukacji wczesnoszkolnej.

Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy. Zaczął się tradycyjnie, a skończył zdalnym nauczeniom. Rodzice, nauczyciele i uczniowie dali radę w tym trudnym czasie, a uwieńczeniem trudu nauki było zakończenie roku. Odbyło się 26 czerwca na boisku szkodnym z zachowaniem zasad sanitarnych i w wyznaczonym czasie dla poszczególnych klas. Uczniowie mogli zobaczyć się ze swoimi kolegami, koleżankami i nauczycielami. Otrzymali świadectwa, dyplomy za udział w konkursach i nagrody za pilną naukę. Pierwszy raz uczniowie edukacji wczesnoszkolnej brali udział w edycji “Uczeń z Pasją”, gdzie otrzymali medale, dyplomy i listy gratulacyjne dla rodziców. Był to czas wzruszeń, ponieważ w tym roku po raz pierwszy w historii szkoły klasy trzecie skończyły swój pierwszy etap nauki i pożegnały swoje wychowawczynie. Wszystkim uczniom edukacji wczesnoszkolnej oraz rodzicom życzymy bezpiecznych, zdrowych i pełnych przygód wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.
Życzą nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.