Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 klas 7

26 czerwca w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Klasy 7 spotkały się tego dnia ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych aby wspólnie podsumować kończący się rok szkolny oraz rozdać świadectwa. Spotkania odbyły się w podziałach na grupy według ustalonego planu oraz w określonych zasadach sanitarnych, które gwarantowały uczniom bezpieczeństwo. Po raz pierwszy od rozpoczęcia zdalnej formy nauki wszyscy uczniowie mieli okazję do wspólnego spotkania z wychowawcą oraz z kolegami i koleżankami z klasy. Pomimo maseczek na twarzach widać było uśmiechy uczniów i nauczycieli oraz radość ze wspólnego spotkania, podczas którego uczniowie otrzymali świadectwa promocji do klasy 8. W sposób szczególny zostali nagrodzeni uczniowie wzorowi, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody rzeczowe, dyplomy oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Laureaci konkursów przedmiotowych oraz uczniowie aktywnie działający na rzecz szkoły i środowiska lokalnego również otrzymali dyplomy oraz zaświadczenia potwierdzające ich ciężką pracę. Ponadto wszyscy laureaci, którzy w tegorocznej edycji uzyskali tytuł UCZNIA Z PASJĄ otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Choć bez tradycyjnej wspólnej akademii, tegoroczne zakończenie roku w sposób szczególny podsumowało trudny i ważny dla wszystkich rok szkolny 2019/2020 i oficjalnie rozpoczęło upragnione wakacje. Wszystkim uczniom, rodzicom oraz całemu gronu pedagogicznemu życzymy bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych przygód podczas letnich podróży a przede wszystkim dużo zdrowia podczas wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!