Zakończenie III edycji akcji „PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA”.

W ubiegły piątek dobiegła końca szkolna zbiórka zabawek dla dziecięcych oddziałów onkologicznych organizowana we współpracy z oddziałami OSP Jaczów i OSP Smardzów. Od września uczniowie naszej szkoły przynosili zabawki, artykuły szkolne, gadżety dla nastolatków oraz zabawki dla najmłodszych dzieci, które mają umilić małym pacjentom pobyt w szpitalu i trudy leczenia onkologicznego. W akcję aktywnie i chętnie włączyła się młodzież naszej szkoły łącznie z najmłodszymi uczniami klas 1-3 we współpracy z nauczycielami świetlicy szkolnej. Dzięki zebranym prezentom udało się skompletować wiele paczek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak chętnie włączyli się w akcję. Koordynatorem zbiórki była p. Urszula Nowak-Manycz wraz z nauczycielami: p. A. Zdebiak, p. A. Naskręt, p. O. Mysłowska i p. B. Kubiak.