WYRÓŻNIENIE DLA NASZYCH AKTORÓW W  XXIV DOLNOŚLĄSKIM PRZEGLĄDZIE FORM TEATRALNYCH F-ART

Dzień 15 maja 2019r. był niezwykle ważny dla naszych młodych aktorów. Nasz spektakl pt.”Bolesna historia” został zakwalifikowany do Finału Wojewódzkiego XXIV Dolnośląskiego Przeglądu Form Teatralnych F-ART. Finał odbywał się w Kłodzkim Centrum Kultury. Zaprezentowało się osiem grup teatralnych. Spektakl w wykonaniu uczniów z SP 11 został zauważony przez jury i nagrodzony wyróżnieniem, co jest bardzo dużym sukcesem.

Wśród aktorów – członków grupy teatralnej „Bez Nazwy” – znaleźli się:

 • Liliana Reszewicz z kl.3d
 • Martyna Lang z kl. 3a
 • Alicja Joniec z kl.3a
 • Liwia Buczma z kl. 3a
 • Malwina Olczak z kl.8c
 • Patryk Macher z kl.3a
 • Jakub Przytuła z kl.3a
 • Maciej Włodarczak z kl.3a
 • Igor Wojtun z kl.3a
 • Jakub Bigos z kl.3a
 • Kacper Gawrzoł z kl.3a

Opiekunem artystycznym grupy jest pani Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska.