Wyróżnienie dla klasy 3 b w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”!

„Szanowna Nauczycielko, Szanowny Nauczycielu!

Z ogromną radością informujemy, że Państwa klasa zdobyła wyróżnienie w konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”!

Gratulujemy wspaniałych rezultatów! Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie włożone w zadania konkursowe. Przeglądanie prac było dla Jury prawdziwą przyjemnością! Cieszymy się, że nasz konkurs był dla Państwa impulsem do tak aktywnego i kreatywnego promowania czytelnictwa oraz postawy proekologicznej wśród najmłodszych. Poprzez wspólną zabawę i uczestnictwo w konkursie „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, udało się posadzić ponad 500 drzew, dbając jednocześnie o naukę segregacji śmieci czy wspólne sprzątanie lasu.

Jednocześnie mamy nadzieję, że dzięki konkursowi oraz podejmowanym wraz ze Słodziakami działaniom radość z czytania pozostanie z Państwa wychowankami na dłużej!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zachęcanie razem z Gangiem Słodziaków do aktywnego czytania – wierzymy, że akcja wpłynęła pozytywnie na rozwój młodych umysłów, integrację dzieci w klasie i zachęci je do kontynuowania nawyków, które zostały wyrobione w trakcie trwania konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

Z wyrazami szacunku

Biuro Konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”