Wygrali Finał Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Chłopców!

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 11 w Głogowie wygrali Finał Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Chłopców!

W dniu 28.03.2019 r. odbył się Turniej Finałowy Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowany przez RCS Lubin. Uczniowie SP 11 wygrali dwa mecze z zespołami z Lubina oraz Legnicy, zapewniając sobie awans do  Finału Wojewódzkiego w Piłce Ręcznej Chłopców, którego prawdopodobnie będziemy gospodarzami.

Skład drużyny:

Marcel Jastrzębski, Artur Janiewicz, Jakub Smuk, Michał Słupski, Jakub Danielak, Bartosz Szczeblewski, Franciszek Waga, Oskar Kolasa, Szymon Matela, Piotr Chruściel, Filip Michałowicz, Jakub Lech, Julian Reszczyński, Mateusz Wiatrzyk, Piotr Krukowski, Marcel Szymankiewicz.

Opiekunem grupy jest Krzysztof Gdakowicz

Skład drużyny: