WYCIECZKA DO ZIELONEJ GÓRY

Dnia 28 lutego 2020r. uczniowie klasy 7d  uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry. Nadrzędnym celem było obejrzenie spektaklu pt. „Bestia” powstałego na podstawie scenariusza Maliny Prześlugi – współczesnej autorki scenariuszy nie tylko dla dzieci i młodzieży. Przedstawienie to propozycja Teatru Lubuskiego skierowana do młodzieży i traktująca o ich problemach i dlatego cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Siódmoklasiści mieli również okazję poznać tajemnice Muzeum Ziemi Lubuskiej – tam największą atrakcją okazała się Sala Dawnych Tortur.

Wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni, tym bardziej, że podróż tam i  z powrotem odbywała się pociągiem – środkiem transportu, który czasami niestety odchodzi już do lamusa, a którym podróż zawsze bywa niezwykle miłą atrakcją.

Wyjazd zorganizowała p. Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska