Współpraca się opłaca!

„Współpraca się opłaca!”

Już po raz kolejny przekonali się o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie  korzystając z bogatej oferty nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie.

Najpierw uczennice klasy 3Ta sprawnie, pod fachowym okiem pani  Iwony Samołyk oraz pani Marioli Humeniuk, uczesały i wymodelowały dzieciom bajeczne fryzury. Dziewczęta stworzyły wymarzone uczesania, jakie życzyli sobie goście.

Kolejnym etapem była sesja u fotografa. Pod kierunkiem pana Dariusza Mikołajewicza uczennice klasy 3Tb dwoiły się i troiły, by okiełznać w kadrze roześmiane towarzystwo. Podczas warsztatów panowała doskonała atmosfera. Zarówno uczniowie SP11, jak i ZSTiO dobrze się bawili, a przy tym nabierali doświadczenia w tworzeniu pozytywnych, partnerskich relacji.

Opisane wyżej działania były wielowymiarowe.

Przedsięwzięcie wymagało najpierw stworzenia ofert usług fryzjerskich dla uczniów SP11, które na informatyce wykonały uczennice technikum fryzjerskiego z klasy 3Ta.

Kolejny jego krok, to wykonanie plakatów reklamowych, które były prezentowane uczniom w SP11. Tego, na informatyce, podjęli się uczniowie technikum o profilu fotografia oraz reklama i multimedia.

Efektem końcowym tych zmagań były warsztaty „Uczesz się z nami!” oraz „Sesja u fotografa”, które odbyły się 12.10.2022

Z wydarzenia powstała pokaźna galeria fotograficzna, której cząstkę niniejszym prezentujemy. Obie szkoły wspólnie łączą siły, by zapewnić uczniom bogatą i atrakcyjną ofertę edukacyjną. Oby tak dalej!

W imieniu uczniów z SP11 wychowawca klasy 5a Sylwia Pajdzik składa serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom ZSTiO za gościnność i możliwość uczestniczenia w zajęciach.

https://zszoi.com.pl/wiadomosci/515586/wspolpraca-sie-oplaca