WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS 8

W dniu 05.02.2020r z lekkim wyprzedzeniem odbył się doroczny turniej walentynkowy  piłki siatkowej . W    rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje wszystkich klas ósmych  po cztery dziewczęta i czterech chłopców. Rywalizacja była zacięta  tak jak  nigdy,  a różnice między  3 a 7 miejscem rozegrały się o małe punkty.

Mecz finałowy o 1 miejsce pomiędzy klasami 8c-8d rozpalił fanów do temp. wrzenia żelaza,  a emocje wypełniły wszystkie zakamarki  sali gimnastycznej. Po zaciętym tie breaku  minimalnie zwyciężyła klasa 8c.

Sportową rywalizację umilała nam sympatyczna muzyka, a za wysiłek  wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane  przez Radę Rodziców. Najlepszą zawodniczką turnieju została Sonia Jodczyk z 8c. Najlepszym zawodnikiem Kondrad Szymański z 8d.

 

Ostateczna kolejność turnieju:

  1. 8C
  2. 8D
  3. 8B
  4. 8F
  5. 8E
  6. 8A
  7. 8G

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem organizatorzy:

Dorota Malinowska-Jagiełło

Sławomir Piech