Uwaga rusza TRENER OSIEDLOWY !!!

Uwaga już od 19 kwietnia rusza TRENER OSIEDLOWY.

Zajęcia będą miały charakter interdyscyplinarny i są dedykowane zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, którzy samodzielnie wychodzą na dwór. Nie ma zapisów i zajęcia są bezpłatne. W ramach realizacji zadania po raz drugi przeprowadzone zostaną rozgrywki piłkarskie pod nazwą LIGA OSIEDLOWA. Z każdego boiska trener będzie wystawiał co najmniej jedną drużynę do rywalizacji ogólnomiejskiej, która potrwa 4 miesiące z finałem na stadionie Chrobrego Głogów pod hasłem Z BOISKA NA STADION 5. Najważniejsze informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej www.trenerosiedlowy.glogow.org oraz na stronie www.chrobry-glogow.pl . 

Na naszym boisku zajęcia odbywały się będą w następujące dni:

PONIEDZIAŁEK,

ŚRODA,

PIĄTEK

Trenerem osiedlowym jest Pan Paweł Kliszka tel. 794 356 539