UCZNIOWIE KL.2A NA LEGNICKIM SZLAKU

Pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy 2a uczcili w Legnicy.

Pierwszym punktem wyjazdu był spektakl pt. „Makbet” w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej. Sztuka zrobiła na uczniach niesamowite wrażenie: co prawda była to współczesna jej adaptacja, ale efekty wizualne, dźwiękowe oraz interpretacja dzieła naprawdę były fantastyczne. Kolejną atrakcją była wizyta w Strażnicy Szyfrów (Escape Rooms), czyli miejscu, w którym celem jest wydostać się z pomieszczenia, w którym zostanie się zamkniętym. Żeby jednak tego dokonać trzeba było wykazać się zdolnościami tak logicznego, jak i momentami zupełnie abstrakcyjnego myślenia. Na uczestników czekały pułapki i zagadki, które rozwiązane w odpowiedni sposób, doprowadzały do ostatecznego sukcesu.

Pierwszy dzień wiosny klasy 2a był całkowicie wiosenny i pełen wrażeń.