Turniej wiedzy o Polsce

6.11.20 uczniowie SP11 wzięli udział w konkursie pt. “Turniej wiedzy o Polsce”. Dzieci z klas II oraz III konkurowali w 3-osobowych drużynach.
Pierwsze zadanie obejmowało pytania związane z podstawowymi wiadomościami na temat Polski. Kolejnym wyzwaniem było ułożenie konturów naszego kraju. Nieznaczne trudności sprawiły rozsypanki wyrazowe, których hasła brzmiały: GODŁO, FLAGA, HYMN. Natomiast ostatnia konkurencja nosiła tytuł “Wykreślanka patriotyczna”.
Ze względu na okoliczności, wszystkie grupy zajęły miejsca na podium, ponieważ organizatorom szczególnie zależało na propagowaniu wartości patriotycznych i poczucia dumy narodowej u uczniów naszej szkoły przez 365 dni w roku.

I miejsce zajęli uczniowie z klasy II b:
Natalia Rudy
Mateusz Koch
Szymon Kalinowski

Organizatorzy:
Ksenia Słowińska
Anna Hryniewiecka
Jury:
Malwina Rychta-Zielona