Trenuj z dzieckiem odpowiedzialność! Materiały online dla szkół LGOM

Trenuj z dzieckiem odpowiedzialność! Materiały online dla szkół LGOM

Zapraszamy do skorzystania z narzędzi pomagających w kształtowaniu pozytywnych kompetencji dzieci i nastolatków, w tym odpowiedzialności. Materiały można już teraz pobrać ze strony KGHM. Projekt nosi nazwę Leader100.

Jak obiecują autorzy materiałów dostępnych online – narzędzia pomogą rodzicom w kształtowaniu postaw ich dzieci, poczynając od nauki najprostszych obowiązków. Aktywności i stopień ich trudności są dostosowane do kategorii wiekowych, od 6 do 18 roku życia.

Zacznij już teraz. Porządek w pokoju Twojego Dziecka jest możliwy! Trenuj ze swoją pociechą jego odpowiedzialność stosując sprawdzone metody!

  • Poznaj 100 przykładowych obowiązków i zadań domowych, które uczą dzieci odpowiedzialności

  • Wejdź na stronę https://kghm.com/pl/odpowiedzialnosc

  • Pobierz materiały pasujące do wieku Twojego dziecka

  • Zaplanuj razem z dzieckiem ćwiczenia

  • Dowiedz się jak podtrzymać motywację

  • Skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi

Narzędzia Leader100 bazują na badaniach, według których powtarzanie danej czynności przez 28 kolejnych dni pozwala wykształcić pozytywny nawyk. Pomogły już tysiącom rodzin budować uniwersalne kompetencje dzieci i młodzieży.

Materiały Leader100 będą dostępne do pobrania ze strony KGHM do 12 września 2020 r. Czasowa licencja została wykupiona dla pracowników Grupy KGHM i szkół Zagłębia Miedziowego.

#KGHMPrzyjaznyRodzinie

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [18.10 KB]