Trening z Mistrzem

20 września uczniowie klas 2a i 2b w ramach zajęć Szkolnego Klubu Sportowego SP 11 brali udział w „TRENINGU Z MISTRZEM„ . Zajęcia poprowadziła Pani Jolanta Grubecka – Rozkocha trener koszykówki klasy II, nauczyciel wychowania fizycznego klas sportowych w Gimnazjum nr 5 i SP 11 w Głogowie w latach 2015- 2019. Trenerka, która od wielu lat popularyzuje tę grę zespołową wśród głogowskiej młodzieży. Pani Jolanta w szkoleniu potrafi maksymalnie wykorzystać atut każdego zawodnika. Pod jej przewodnictwem zespoły koszykarek MKS Basket Chrobry w Głogowie zdobywają wysokie miejsca w rozgrywkach i turniejach, prezentując wysoki poziom sportowy. Uczestnicy zajęć mogli zapoznać się z podstawami mini koszykówki oraz spróbować samodzielnie je doskonalić podczas ćwiczeń technicznych oraz gier i zabaw. Zajęcia podobały się uczniom i chętnie wykonywali zadania techniczne. Mam nadzieję, że przeprowadzone zajęcia wpłyną na popularyzację tej dyscypliny sportu i spowodują duże zainteresowanie ruchem i treningiem.

Opiekun : Dorota Jagiełło