Sukcesy w X Powiatowym Konkursie „W pogoni za indeksem” – mamy pięć indeksów!!!

W środę 22 maja 2019r. odbyły się finałowe etapy X Powiatowego Konkursu „W pogoni za indeksem”. Konkurs przebiegał w czterech dziedzinach: matematyka, geografia, język polski, język niemiecki (zamiast języka angielskiego). W każdej z nich SP 11 miała swoich reprezentantów:

– język polski: Emilia Zimny z kl.3a, Renata Winkowska z kl.3e, Wiktoria Gąsior z kl. 3b,

– matematyka: Igor Wojtun z kl.3a, Bartosz Kaczor z kl.3a, Hubert Puchalski z kl.3c,  Wiktoria   Prokop z kl. 3c,

– j.niemiecki: Zofia Czerniawska z kl. 3c, Szymon Henkel z kl. 3c,

– geografia: Piotr Sołtysik z kl.3a, Kacper Fręśko z kl.3a.

Laureatami konkursu mogło zostać 3 najlepszych uczniów z każdej dziedziny. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

– Emilia Zimny z kl.3a

– Piotr Sołtysik z kl.3a

– Kacper Fręśko z k.3a

– Bartosz Kaczor z kl.3a

– Zofia Czerniawska z kl. 3c

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy w formie indeksów. Właściciele indeksów mają przywilej podczas rekrutacji do głogowskich szkół ponadgimnazjalnych: przy tej samej ilości punktów rekrutacyjnych, będą mieli pierwszeństwo w przyjęciu do wymarzonej szkoły.

Finaliści to podopieczni  następujących nauczycieli: pani Joanny Sołtysik, pani Ewy Popielarz, pani Małgorzaty Lipnickiej, pani Agnieszki Wilczyńskiej-Urbanowskiej, pani Ewy Bąk, pani Iwony Rogowskiej, pani Marzeny Budnik.