Sukces Piłkarzy Ręcznych ! Szkoła Podstawowa Nr 11 w Głogowie Najlepsza w Finale !

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 11 w Głogowie uczestniczyli w dniu 14.05.2019 w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców we Wrocławiu. O miano Najlepszej  Szkoły oprócz SP 11  rywalizowały: SP 1 Lwówek Śląski, SP 105 Świdnica, GM 37 Wrocław. Głogowianie zagrali świetne zawody, zdecydowanie wygrywając oba swoje mecze, tym samym wywalczyli Tytuł Mistrza Województwa Dolnośląskiego!!! Gratulujemy !

Wyniki Turnieju:

Pary Półfinałowe

GM 37 Wrocław – SP 1 Lwówek Śląski    18:7

SP 105 Świdnica – SP 11 Głogów              11: 23

Mecz o 3. Miejsce

SP 105 Świdnica – SP 1 Lwówek Śląski      13: 28

Mecz o 1. Miejsce

GM 37 Wrocław – SP 11 Głogów                12:22

Najlepszym Zawodnikiem Szkoły Podstawowej Nr 11 został wybrany Jakub Lech.

Skład drużyny:

Jastrzębski Marcel, Smuk Jakub, Janiewicz Artur – Słupski Michał, Danielak Jakub, Lech Jakub, Michałowicz Filip, Szczeblewski Bartosz, Szymankiewicz Marcel, Kolasa Oskar, Matela Szymon, Ryniec Artur, Wiatrzyk Mateusz, Krukowski Piotr, Szlempo Marcin, Piotr Chruściel.