SPOTKANIE Z POLICJANTEM – BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH PODCZAS FERII ZIMOWYCH

W naszym mieście rozpoczęły się ferie zimowe. To dla dzieci upragniony czas wypoczynku. Aby był on bezpieczny w świetlicy szkolnej oraz w klasach, przez tydzień prowadzono zajęcia na temat bezpiecznego wypoczynku. Dzieci poznały zasady zabawy na śniegu i lodzie, właściwego zachowania się w stosunku do osób obcych i utrwaliły sobie numery alarmowe. Podsumowaniem akcji „Bezpieczne ferie” było spotkanie z panem policjantem, który opowiedział dzieciom jak uniknąć zagrożeń w czasie wypoczynku i doradził jak należy postępować w tych sytuacjach. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom ze świetlicy, wychowawcom oraz panu Mariuszowi Niedzwiedzkiemu, tacie Artura z klasy 1a za przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Magdalena Przywara