Spotkanie autorskie w BLOG-u

14 maja uczniowie klasy 8a i 8f wybrali się  na spotkanie autorskie do Biblioteki Lokalnej Osiedla Głogowskiego (BLOG). Gościem spotkanie była pani Barbara Kosmowska. Barbara Kosmowska jest polską pisarką, która w swoim dorobku literackim posiada zarówno książki napisane z przeznaczeniem dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Dzięki takim powieściom jak chociażby „Teren prywatny”, „Pozłacana rybka” oraz „Kolorowy szalik”, zdobyła nie tylko wiele nagród i wyróżnień literackich, ale również uwielbienie ze strony czytelników w każdym wieku. Książki Kosmowskiej cieszą się wielką poczytnością i nieustannie wspinają się po polskich rankingach bestsellerów. Uczniowie mocno wsłuchiwali się w słowa autorki a nawet nieśmiało zadawali ciekawe pytania.

 

Red. Ksenia Słowińska