„Relacja z Białej Szkoły”

Biała szkoła znów nie była biała, śniegu nie było. Ale to w zasadzie jedyna rzecz, jakiej brakowało dzieciom podczas pobytu w Domu Wczasów Dziecięcych Przemkowie. Uczniowie klas IIa i IIIb nie mogli narzekać na nudę i brak atrakcji. Warsztaty tkackie, dwudniowe zajęcia wokalno-taneczne, tworzenie koralikowej biżuterii, ognisko, dyskoteka, „Mam talent”, zajęcia przyrodnicze , karaoke, oraz wisienka na torcie- arcyciekawe warsztaty z pszczelarstwa- to w wielkim skrócie to, czego doświadczyli nasi uczniowie. A do tego spacery po Przemkowskim Parku Krajobrazowym i pyszne posiłki! A najaktywniejsi uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. A krótce film z zajęć muzycznych, w nagrywaniu którego uczniowie osobiście mieli swój udział.