REKRUTACJA DO KLASY 7  W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 TRWA! 😃

REKRUTACJA DO KLASY 7  W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 TRWA!!!

Są jeszcze wolne miejsca do klasy 7!

Zapraszamy do zapisu. Oferujemy naukę w klasie ogólnej lub sportowej  (o profilu piłki ręcznej chłopców), naukę w systemie jednozmianowym, wspaniałą kadrę pedagogiczną oraz życzliwą i miłą atmosferę w szkole.

Odwiedź naszą stronę internetową (http://sp11.glogow.pl/) i zobacz co się u nas dzieje – jesteśmy aktywni nawet w czasie epidemii! Znajdziesz nas także na Facebook’u.

Gwarantujemy naukę na wysokim poziomie i dobrą zabawę!

Masz problem i nie wiesz jak sobie z nim poradzić? – pedagodzy  psycholog są do Twojej dyspozycji! Możesz odreagować swoje emocje w „Wydrzykowie” – pokoju terapeutyczno – relaksacyjnym.

Nie daj się prosić – zapisz się do „Jedenastki” już dziś!

Rekrutacja trwa do 10 maja 2020 r.

Karta zapisu znajduje się na stronie szkoły.  Wypełnioną/zeskanowaną proszę odesłać na adres: sekretariat@sp11.glogow.pl .

W razie problemów z pobraniem karty można zapisać się telefonicznie w sekretariacie szkoły:76 7265625

Karta-zapisu-kl-7