Pytają, kiedy kolejne zajęcia z panią Ewą!

Nasi uczniowie spotkali się z głogowską artystką z dziedziny rękodzieła, malarstwa i ceramiki panią Ewą Hermaszewską. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób komponować bransoletki, naszyjniki i wisiory z różnorodnych materiałów m.in. kamyczków, szklanych oczek, zawieszek i koralików z materiałów naturalnych.

Wszyscy mieli ogromny wybór materiałów i ich różnorodność do własnej dyspozycji. Każdy wykonał tyle ozdób ile zdołał w ciągu dwóch godzin lekcyjnych.

Uczestnicy spotkania już pytają o kolejną możliwość warsztatów z p. Ewą. Niektórzy życzyli sobie zajęcia co środę 😄!😍

Ciekawe co powiedziałaby na to Pani Ewa… ?😉

Jako opiekun Szkolnego Koła Zainteresowań Technicznych składam serdeczne podziękowania dla p. Ewy Hermaszewskiej za przybycie do naszej szkoły i przeprowadzenie wspaniałych i kolorowych zajęć w doskonałej atmosferze.

Do zobaczenia ❤

Dzień Kobiet
Zajęcia nie tylko dla kobiet!