POLA PASIK NAJLEPSZĄ RECYTATORKĄ!

Pola Pasik z kl.8e okazała się być najlepszą recytatorką podczas drugiego dnia przesłuchań w ramach etapu gminno-miejskiego Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK, który miał miejsce w czwartek 27 lutego 2020r. w Klubie Batalionowym. W konkursie wzięło udział 17 uczestników, w tym także druga uczennica z nasze szkoły – Martyna Buczkowska z kl.8e.

Nagrody i nominacje przyznano ósemce recytatorów. Każdy z poszczególnymi wyróżnieniami, nominacjami i nagrodami będzie miał szansę powalczyć w wielkim finale. Ten odbędzie się 26 marca 2020 w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa. Niezależnie od wywalczonych nagród i tytułów w powyższym etapie, finał to nowa szansa na podium. Trzymajmy kciuki za Polę!

Recytatorki przygotowała pani Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska.