PODSUMOWANIE SEMESTRU klas I – III

14 stycznia odbył się uroczysty apel dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej. Apel miał na celu podsumowanie działań i projektów, które miały miejsce w pierwszym semestrze tego roku szkolnego. Dyplomy i nagrody wręczały p. Dyr. Alina Baranowicz i p. Wicedyrektor Alicja Lisiecka, które swoją obecnością uświetniły tę uroczystość, oraz nauczyciele, którzy organizowali te konkursy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy pozostałych uczniów do brania udziału w kolejnych konkursach, bo warto.

A oto wykaz konkursów:

Dary Jesieni, Kubuś Puchatek i przyjaciele, Szkolny konkurs z języka angielskiego – dyktando rysunkowe, Szkolny konkurs kolęd i pastorałek klas I – III, Kartka Bożonarodzeniowa, Wymarzona choinka.

Red. B. Król