PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO

16 marca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się podsumowanie minionewgo roku sportowego w Głogowie. Prezydent Rafael Rokaszewicz wraz z zastępcą p. Bożeną Kowalczykowską nagradzali statuetkami młodych sportowców. Nie zabrakło na uroczystej gali naszych uczniów sportowców. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Bianka Ciesielska i Karolina Nietopiel z klasy 3 b ( IV msc w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Zawodach w Pływaniu) Ewa Ratuszyńska i Natalia Michalska z klasy 3 c ( II msc w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej ) oraz Hubert Marczewski z klasy 3 a i Karol Jasiński z klasy 3 b (IV msc w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej). Wraz z uczniami pamiątkowe statuetki otrzymali nauczyciele poszczególnych zespołów p. Jolanta Grubecka – Rozkocha, p. Elżbieta Przybysz i p. Mirosław Słowik.
Oprócz wyróżnionych i nagrodzonych osób drużynę pływacką stanowiły następujące osoby: .Zuzanna Tyczyńska, Sorokanycz Julia, Karolina Nietopiel, Kinga Lewicka, Sabina Głowacka, Bianka Ciesielska, .Agnieszka Sułkowska, Marcelina Hryniewicz, Nicol Wawrzeńczuk, Marcelina Totoszko.
Drużyna koszykarska dziewcząt w składzie: Kuc Gabriela , Podejma Maja , Graczyk Zuzanna, Michalczuk Miriam, Czerniawska Zofia , Zibrow Magdalena , Kobylarz Hanna , Miler Kornelia, Kosturkiewicz Karolina, Prokop Wiktoria.
Drużyna koszykarska chłopców: Karol Jasiński, Kaczmarek Piotr, Praniewicz Nataniel, Kwieciński Piotr, Nieżurawski Kacper, Marszewski Hubert, Sałatkiewicz Mateusz, Jastrzebski Marcel, Puzio Michał.

Za sukcesy w koszykówce statuetki otrzymały także uczennice klasy VII f: Olejnik Natalia, Radoła Aleksandra, Suchocka Natalia, Choińska Zuzanna, Izienicka Oliwia, Kajrys Patrycja. Dziękujemy i gratulujemy.