Podsumowanie akcji charytatywnej “Mikołaje na rowerach dzieciom”

SP11 wzięła udział w akcji charytatywnej “Mikołaje na rowerach dzieciom”, która miała na celu dostarczenie produktów pierwszej potrzeby i pierniczków do najbardziej potrzebujących rodzin. Jednakże, klasa IIb z wychowawcą Anną Andrzejewską, postanowiła sprawić prezent również Mikołajom, wynagradzając w ten sposób ich pomysłowość i zaangażowanie. Podczas lekcji on-line dzieci piekły ciasta, które następnego dnia wręczyły przedstawicielom czerwonych czapek.

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom dziękujemy za udział w wydarzeniu. Udowodniliśmy, iż pomimo wszelkich ograniczeń potrafimy jednocześnie być razem i wspierać się! 🙂

Całą relację z wydarzenia można zobaczyć tu: https://www.facebook.com/Miko%C5%82aje-na-Rowerach-Dzieciom-111420090740447

Współorganizatorzy na terenie placówki SP11:
Ksenia Słowińska
Anna Hryniewiecka
Magdalena Narowska
Malwina Rychta-Zielona

A w tym miejscu zapraszamy na szkolną relację z wypieków IIb: