Piknik w Wesołym Ranczu

 5  czerwca klasy I b i II a wraz z wychowawczyniami wybrały się na piknik do Wesołego Rancza  w miejscowości Niechłód. Był piękny, słoneczny dzień. Podróż odbyliśmy autobusem. Na miejscu czekali na nas serdeczni gospodarze, którzy pokazali jak żyją zwierzęta w Wesołym Ranczu. Obserwowaliśmy  i karmiliśmy zwierzęta: kucyki, krowy, kozy, świnki. Poznaliśmy, że praca na gospodarstwie jest niezmiernie ciężka . Obok pięknego stawu zatrzymaliśmy się na odpoczynek, gdzie zrobiliśmy ognisko z pieczonymi kiełbaskami.  Mogliśmy się wspólnie pobawić, pograć w piłkę. Piknik w Wesołym Ranczu był bardzo udany. Pogoda i humor nam dopisały. Zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły. Nasze wesołe miny na zdjęciach świadczą o udanej wycieczce. Z pewnością ją powtórzymy.

Red. Magdalena Twór
Organizator: Magdalena Twór i Ewa Dębska- Szylińczuk