„Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”

Z końcem listopada zakończyliśmy zbiórkę zabawek dla dzieci z oddziału onkologicznego wrocławskiego „Przylądka Nadziei”. To już druga edycja akcji „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”, która została zorganizowana w naszej szkole we współpracy ze strażakami OSP Grupy Ratownictwa Specjalistycznego Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce. Uczniowie naszej szkoły chętnie włączali się w akcję, przynosząc do nauczycieli koordynujących zbiórkę liczne zabawki, puzzle, książki, gry planszowe, kredki, mazaki, bloki rysunkowe, kolorowanki, grzechotki, gryzaki, klocki i inne ciekawe zabawki dla dzieci w wieku od 0 do 15 lat. Z zebranych zabawek udało się przygotować około 40 paczek dla młodych pacjentów szpitala. Serdecznie dziękujemy strażakom za owocną współpracę oraz uczniom za okazane wsparcie i liczymy na powodzenie zbiórki w przyszłych edycjach akcji. Szkolnym koordynatorem akcji była p. Urszula Nowak-Manycz. Nauczycielami wspomagającymi byli: p. Olga Mysłowska, p. Damian Naskręt oraz p. Agnieszka Naskręt.