OLIMPIJSKIE DNI SPORTU

W dniu 04.06.2018r. na obiektach sportowych naszej szkoły, odbyły się zawody sportowe z okazji Olimpijskiego Dnia Sportu. Piękny poniedziałek, okraszony słońcem, zgromadził na starcie liczne grono dzieci. Rywalizacja odbywała się w kilku konkurencjach:

– bieg na 60m

– skok w dal

– skok w zwyż

– rzut piłką lekarską

– bieg sztafetowy.

Każda konkurencja wyłoniła zwycięzców w kategorii dziewcząt i chłopców, na poziomie klas siódmych, drugich oraz trzecich gimnazjum. Wśród klas siódmych – najlepszą okazała się – 7E. Wśród drugich gimnazjum – 2C. Wśród trzecich gimnazjum – 3B.

Przednio bawiły się również nasze pierwszaki pod czułym okiem A.Garduły, który – jak sam relacjonował, a nie ma powodu by nie dać wiary – emocjom i radości nie było końca.

Energetyczne i mocne w tym dniu promienie słońca pozwoliły ustanowi

wiele osobistych rekordów. Odnotowano również pierwsze rekordy szkoły w poszczególnych konkurencjach, które zostaną wyeksponowane na tablicy w godnym miejscu.

Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami oraz słodkimi upominkami.

Katedra nauczycieli wychowania fizycznego