Ogólnopolska Akcja # Sprzątamy dla Polski edycja V zakończona.

“Jesteście bohaterami tego parku!”. Takie piękne słowa uznania usłyszały dzieci z klasy 4a i 5a od przypadkowego przechodnia w parku przy ul Lawendowej. (Relacja na szkolnym Facebooku). Brawa dla naszych super bohaterów!

W piątek 21 kwietnia nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji #Sprzątamy dla Polski. Wielu uczniów wraz z wychowawcami udało się w miasto, na osiedlowe skwery, tereny rekreacyjne lub do pobliskich parków, by posprzątać zalegające tam śmieci. Przedstawiamy krótką relację z tych wydarzeń. Na pełną wersję zapraszamy na szkolny FB.

Przy okazji serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, dziadków, znajomych, pracowników i przyjaciół szkoły do lajkowania naszych działań na szkolnym Facebooku. Relacje z wydarzeń szkoły tworzymy przede wszystkim dla Was!

Zapraszamy na dłuższą wersję filmu #Sprzątamy dla Polski na Facebook SP11😃 Kliknij 👍, jeśli podobają Ci się nasze działania.