OGŁOSZENIE WYNIKÓW OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUSEK”!

OGŁOSZENIE WYNIKÓW OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUSEK”!!
28 lutego uczniowie klas pierwszych poznali wyniki swojego pierwszego konkursu z języka angielskiego. Przypomnijmy, że konkurs został zorganizowany przez firmę OLIMPUS zajmującą się olimpiadami tematycznymi i przedmiotowymi. Wśród dzieci, które zgłosiły swój udział, wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – FRANCISZEK SZCZEPANIAK, klasa 1b, otrzymał 187 punktów
II miejsce – DOMINIKA PATYK, klasa 1a, otrzymała 180 punktów
III miejsce – OLIWIA GENDERA, klasa 1a, otrzymała 178 punktów
Należy dodać, iż w tym konkursie o zasięgu ogólnopolskim nasza zwycięska trójka wypadła rewelacyjnie na tle wszystkich biorących udział. Organizatorzy przygotowali dyplomy laureatów dla piętnastu najlepszych uczestników. Franciszek Szczepaniak zajął 12 miejsce i tym samym został laureatem olimpiady! Dominika i Oliwia zajęły kolejno 16 i 17 miejsce.
Uroczyste wręczenie dyplomu laureata oraz dyplomów uznania odbędzie się 7 marca 2018 roku.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach.