Nie odnajdzie nas ta sama chwila. Pożegnanie uczniów klas III oddziałów gimnazjalnych

18 czerwca 2018r. o godz. 17.00 uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych w obecności rodziców, zaproszonych gości i nauczycieli uroczyście kończyli swoją edukację w Szkole Podstawowej nr 11 w Głogowie. Uczniowie odebrali dyplomy oraz liczne nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w konkursach wiedzy, zawodach sportowych i aktywność na rzecz społeczności szkolnej. Wychowawcy klas trzecich po raz ostatni wyczytali listy obecności uczniów. Każdy oddział przygotował artystyczną niespodziankę dla zgromadzonych gości, a wśród nich m.in. skecze, wiersze, pokazy żonglerki, taniec i muzyczne aranżacje.

Serdeczne podziękowania otrzymali przedstawiciele Rady Rodziców SP11. Na ich ręce złożono kwiaty i gratulacje. Owocna współpraca na płaszczyźnie dom-szkoła-rodzice jest kluczem do sukcesu naszych uczniów. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny rozpoczniemy z nowymi siłami, równie wielką pasją i zaangażowaniem.

Wszyscy pracownicy, rodzice i młodsi koledzy z gimnazjum i szkoły podstawowej życzą tegorocznym absolwentom spełnienia marzeń, realizacji planów w dalszej edukacji oraz udanych i słonecznych wakacji.