NASZA RECYTATORKA – LILA RESZEWICZ –  PIERWSZA W POWIECIE!

W poniedziałek 11 marca 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie odbyły się przesłuchania recytatorów uczestniczących w powiatowym etapie XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Naszą szkołę reprezentowało pięć recytatorek:

  • Alicja Joniec z kl. 3a
  • Liliana Reszewicz z kl. 3d,
  • Julia Sorokanycz z kl. 3a,
  • Kaja Kwiatkowska, kl.8i
  • Pola Pasik z kl.7e

Niezwykle miłą informacją jest fakt, że wszystkie dziewczęta zaprezentowały się rewelacyjnie, natomiast recytacja Liliany Reszewicz najbardziej spodobała się jury, dlatego też to ona zdobyła w  konkursie pierwsze miejsce i będzie reprezentowała powiat głogowski podczas Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 30 kwietnia w Kłodzku.

Opiekunem artystycznym młodych recytatorek  była p. Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska