Nasza Anna wyróżniona na tle 11 326 uczestników z całej Polski!

Wyróżnienie dla Anny Chomik w 13 Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Portret”!

Z wielką radością informujemy, iż Ania Chomik, uczennica klasy 8e otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie fotograficznym „Portret”

Konkurs fotograficzny tematycznie dotyczył portretu w szerokim rozumieniu tego słowa, technika nadsyłany prac była dowolna. Prace ukazywać miały człowieka za pomocą fotografii przy pełnej dowolności interpretacyjnej (portret w klasycznym podejściu, beauty, portret w modzie, dokument, reportaż, portret jako eksperyment, autoportret, portret jako sztuka współczesna, selfie).

Oprócz fotografii Anna jest miłośniczką sportu i również na tym polu osiąga sukcesy! Poniżej przedstawiamy notkę autorską Anny.

Cześć!

Mam na imię Ania i uczęszczam do klasy VIII e. Najbliższy mojemu sercu jest sport. Od małego bardzo dużo się ruszam. W 2017 roku rozpoczęłam swoją piękną i zarazem bardzo wymagającą przygodę z lekką atletyką, która trwa do teraz (przedtem grałam przez dwa lata w piłkę ręczną). Oprócz aktywności fizycznej interesuję się dietetyką oraz robieniem zdjęć. Ostatnio miałam okazję sprawdzić swoje umiejętności fotograficzne biorąc udział w 13 edycji konkursu portret 2021, gdzie moja praca została wyróżniona na tle 11 326 uczestników. Starałam się, aby dzieło nawiązywało do ciężkiej sytuacji pandemicznej, w której przyszło nam żyć. Na pracy widniał wizerunek mojej niezawodnej przyjaciółki Hani, z którą chodzę do tej samej klasy. Uważam, że bez jej pomocy i wielkiego talentu zdobytego w modelingu nie osiągnęłabym takiego sukcesu.

Serdecznie gratulujemy Annie sukcesu i czekamy na kolejne.

Opiekun artystyczny/koordynator konkursu: Sylwia Pajdzik