Nasi uczniowie laureatami Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego “Accross Cultures – Australia”

Nasi uczniowie laureatami Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego “Accross Cultures – Australia”

21 i 22 maja 2020 roku sześciu reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego “Accross Cultures – Australia” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w Głogowie. Uczniowie klas 7 i 8 przygotowali w języku angielskim prezentacje o Australii zawierające informacje o treściach kulturowych, zwyczajach, geografii, aspektach turystycznych oraz historii Australii. Konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. Dwoje reprezentantów naszej szkoły znalazło się wśród laureatów. Kacper Kowalski z klasy 8f zdobył I miejsce a Luiza Kamińska z klasy 7d zdobyła V miejsce. Uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą o Australii, wysokimi zdolnościami językowymi oraz świetna znajomością technologii multimedialnej. Opiekunami przygotowującymi uczniów do konkursu były p. Agnieszka Naskręt, p. Joanna Ujazdowska oraz p. Beata DeVall. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!