Najlepszy geograf szkoły

Z dumą informujemy, że Piotrek Sołtysik – uczeń klasy 2a został laureatem IV Dolnośląskiej Olimpiady Geograficznej. Konkurs ma trzy etapy- szkolny, rejonowy i finał. Do II etapu zakwalifikowało się 519 uczniów z naszego województwa, a w pierwszej części finału zmierzyło się 66 uczestników. Piotrek znalazł się w gronie 26 uczniów, którzy awansowali do drugiej części finału. Nasz kolega jest jednym z dziewięciu laureatów tego prestiżowego konkursu. To już kolejny – geograficzny –  sukces tego młodego człowieka. Piotrek jest laureatem zDolnego Ślązaka oraz finalistą konkursu „W pogoni za  indeksem”.

Naszemu koledze gratulujemy imponującej wiedzy i życzymy kolejnych udanych startów w konkursach przedmiotowych.