Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Głogowie byli organizatorami rozgrywek koszykówki dziewcząt. W Mistrzostwach Powiatu Głogowskiego zagrały reprezentacje trzech szkół: Szkoła Podstawowa w Przedmościu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie, oraz gospodarz zawodów Szkoła Podstawowa nr 11 w Głogowie.

Przeprowadzono losowanie i rozegrano turniej systemem „każdy z każdym”:

SP2 w Głogów – SP Przedmoście 19:14

SP 11 Głogów – SP Przedmoście 88 : 2

SP 11 Głogów – SP 2 Głogów 92 : 0

Końcowa klasyfikacja :

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 w Głogowie

II miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie

III  miejsce – Szkoła Podstawowa  w Przedmościu

Mistrzynie Powiatu Głogowskiego otrzymały pamiątkowe koszulki ufundowane przez MSZS oraz będą reprezentowały powiat głogowski w 1/4 wojewódzkich,  który zostanie rozegrany 27.11.2018 w Polkowicach.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 11 : Miriam Michalczuk (kapitan), , Zofia Czerniawska, Karolina Kosturkiewicz, Wiktoria Prokop, Magdalena Zibrow, Kornelia Miler, Hanna Kobylarz, Oliwia Izienicka, Natalia Olejnik, Patrycja Kajrys, Aleksandra Radoła, Iga Michalewicz. Opiekun nauczyciel wf Jolanta Grubecka-Rozkocha

Jolanta Grubecka-Rozkocha