Mistrzostwa on-line w skakaniu na skakance

Zachęcamy do udziału! Termin zgłoszeń: czwartek, 23.04.

Drodzy @ktywni przyjaciele!!!
Jeśli nie możemy zrobić zawodów sportowych normalnie to zrobimy Mistrzostwa On-line w Skakaniu na Skakance w waszych domach! Mamy dla Was super szybką sportową konkurencję! Łapcie za skakanki i do dzieła!
Celem jest wykonanie jak największej ilości skoków na skakance w czasie 60 s i nie dłużej 😊
Jedyny warunek jest taki, że w ciągu tych 60s zatroszczycie się, żeby ktoś nagrał filmik z waszym udziałem, bo inaczej nie będziemy mogli zobaczyć jak Wam poszło 😉 Można liczyć głośno ilość podskoków jak komuś tchu nie zabraknie albo kamerzysta pomoże.

 

Czas na przysłanie filmiku jest do 23.04.20 r. do godz. 12:00. Filmiki wysyłajcie w komentarzach do tego posta na stronie Grupy @ktywni w domu https://www.facebook.com/groups/1484126858428868 lub mailowo na adres: wojciech.szs@wp.pl (np. dla tych co nie mają konta na facebooku).
Dajcie znać wszystkim znajomym o naszych Mistrzostwach 😃 Niech zawodników będzie jak najwięcej! Bawmy się! Do wzięcia udziału w zabawie na naszej stronie FB zaprasza Mistrzyni Natalia Czerwonka