MISTRZOSTWA MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

W dniu 02.03.2020r w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Miast w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Organizatorem zawodów była Dorota Jagiełło. W turnieju wzięły udział cztery drużyny dziewcząt rocznik 2005-2006. W wyniku rywalizacji bezkonkurencyjnie zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 11. Drugie miejsce zajęła SP 8. Obie drużyny awansowały do Mistrzostw Powiatu. Zaszczyt organizacji tych zawodów przypadnie SP 11.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce – SP 11

II miejsce- SP 8

III miejsce- SP 3

IV miejsce- SP Aslan

Skład drużyny zwycięskiej SP 11:

Charkiel Dominika

Chudzińska Oliwia

Gigoła Iga

Hajduga Izabella

Hupałowska Weronika

Kaszuba Aleksandra

Kontraktewicz Kamila

Łupkowska Nikola

Okła Nikola

Rozmus Aleksandra

Stachaczek Jagoda

Światowiec Weronika

Tokarz Nikola

Zgardzińska Nikola

Red. D. Jagiełło