Konkurs Piosenki Patriotycznej

Uczniowie klas 1-3 nie poddali się smutnym, wirusowym nastrojom i pełni radości przygotowali się do Konkursu Piosenki Patriotycznej. Okazali tym samym miłość do ojczyzny. Tak chcieli wyrazić swój patriotyzm. Każdy z uczniów zaprezentował jeden utwór. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ każdy zasłużył na słowa uznania i wielkie brawa. Konkurs wygrała uczennica klasy 1b-Amelia, na miejscu drugim znalazła się Zuzia-uczennica 2a, a Julian z klasy 3a wyśpiewał sobie 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy lauretom oraz pozostałym uczestnikom. Atmosfera wśród dzieci była serdeczna i ciepła, co sprawiło ogromną radość organizatorom…, bo wygraną jest sam udział w konkursie, trud włożony w przygotowania, pokonanie tremy oraz umiejętność reagowania na wygraną oraz przegraną. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!