KONKURS – Mathematics.Live

Fizyka i chemia należą do Twoich ulubionych przedmiotów szkolnych? Lubisz je zgłębiać i o nich pisać? Możesz zatem wykorzystać swój talent i zawalczyć o cenne nagrody oraz o tytuł Mistrza!Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki organizowany na platformie edukacyjnej Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na wybrane z listy tematy. Dzięki temu będą mieli okazję do ugruntowania posiadanej już wiedzy, a także zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs rozpoczyna się na początku czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizykiSzanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrodzonych zostanie aż 100 najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość dwóch tysięcy złotych!

Przygotowano zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Mogą posłużyć np. na naukę języków obcych lub na uzupełnienie braków w wybranym przedmiocie szkolnym.

Dołącz do rywalizacji już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki jeszcze tego lata może być Twój!