Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać po angielsku. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i trudne wyrazy, potoczne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z przygotowanej, długiej listy), ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!