Koło czytelnicze „Mały czytelnik”

Koło czytelnicze „Mały czytelnik” zakończyło swoje zajęcia. Uczestnicy brali udział w III edycji – Poznajemy zawody międzynarodowego projektu edukacyjnego „Czytam z klasą”. Poznali zawód strażaka, pilota oraz żołnierza na podstawie przeczytanych książek takich jak: “Pilot i ja” Adam Bahdaj, “O psie, który jeździł koleją” Roman Pisarski, “Dzieci Pana Astronoma” Wanda Chotomska, “Dziadek i niedźwiadek” Łukasz Wierzbicki. Wspólnie omawialiśmy książki oraz atrybuty każdego poznanego zawodu. Oprócz projektu czytaliśmy fragmenty ciekawych książek pt.: „Pan Fortepianek”, „ Przygody Majki” , szukaliśmy rymów, rozwiązywaliśmy rebusy i krzyżówki . Dzięki tym zajęciom uczniowie rozwijali swoją pasję czytelniczą. Na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymali dyplomy ukończonego projektu oraz uczestnictwa. Jako koło otrzymaliśmy CERTYFIKAT ukończenia międzynarodowego projektu edukacyjnego.