Kolejna wystawa prac z cyklu “Galeria młodego artysty” Marceliny Hryniewicz

Marcelina z klasy 3D może pochwalić się sporą ilością zainteresowań. Oprócz tego, że jest w klasie sportowej, czynnie rozwija swoje umiejętności pływackie, to dodatkowo znajduje czas na rozwój zainteresowań artystycznych. Marcelina wciąż podwyższa swoje osiągnięcia sportowe, a w tak zwanym międzyczasie rysuje, maluje, śpiewa w szkolnym kole wokalnym, znajduje czas na naukę oraz kontakt z przyjaciółmi i znajomymi.

Poniżej przedstawiamy kilka nowych prac Marceliny, bo jak pamiętamy, w ubiegłym roku szkolnym, prezentowała już na stronie internetowej szkoły swoje dzieła plastyczne.

Gratulujemy Marcelinie wielkiej woli tworzenia i dążenia do realizowania wielu swoich pasji.  Życzymy zarówno jej jak i pozostałym uczniom, aby wytrwale zmierzać do sukcesów, tych wielkich, ale i tych mniejszych dnia codziennego, gdzie zmagamy się ze sobą tworząc, ucząc się i realizując na wielu polach zainteresowań.

Red. S.Pajdzik