Jesienne mistrzostwa w lekkoatletyce

IV MEMORIAŁ ANDRZEJA KRAWCZYKA

POD PATRONATEEM PREZYDENTA MIASTA

W dniu 22.09.2022r reprezentacja SP 11 brała udział w zawodach lekkoatletycznych , które odbywały się na obiektach naszej placówki. Szkołę reprezentowali uczniowie klas V i VI w składzie: Jankowska, Zuzanna, Charęża Zofia, Skiba Lena, Maciejewska Aleksandra, Nowak Oliwia, Gendera Oliwia, Anczarski Oskar, Weber Stanisław, Rospara Kamil. Zawodnicy startowali w biegach na dystansie 60m, 200m oraz 600m. Wszyscy dzielnie walczyli godnie reprezentując szkołę. W grupie klas VII,VIII na szczególne pochwały zasłużyli Karwat Jan zdobywca II miejsca w biegu na 60m oraz II miejsca w biegu wytrzymałościowym na 1000m. Najlepiej wśród startujących wypadł Waga Jędrzej zajmując II miejsce w biegu na 60m oraz deklasując rywali w biegu na 200m I miejsce. Życzymy dalszych sukcesów, dla wielu to była okazja do pierwszego startu w zawodach sportowych.

Opiekun : Dorota Jagiełło