II MIEJSCE W FINALE!

II Miejsce reprezentacji SP 11 w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Koszykówce Dziewcząt Wrocław 20.12.2017

20.12.2017 r w hali sportowej Wrocławskiego Klubu Koszykówki we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt, w którym wzięły udział reprezentacje: SP 11 Głogów, SP 5 Zgorzelec, SP 2 Ziębice i GM 13 Wrocław.

Według regulaminu rozlosowano pary do rozegrania półfinałów.

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie wygrała bardzo emocjonujący i wyrównany mecz półfinałowy z reprezentacją GM 13 Wrocław i awansowała do finału. Niestety mimo podjętej walki sportowej głogowiankom nie udało się pokonać silnej drużyny  z SP 5 Zgorzelec.

Klasyfikacja końcowa:

I m  SP 5 Zgorzelec

II m SP 11 Głogów

III m GM 13 Wrocław

IV m SP 2 Ziębice

Zajęcie II miejsca w województwie przez koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie to wielki sukces. Skład zespołu: Podejma Maja, Ratuszyńska Ewa, Michalska Natalia, Kuc Gabriela, Graczyk Zuzanna, Michalczuk Miriam, Zibrow Magdalena, Kosturkiewicz Karolina, Prokop Wiktoria, Czerniawska Zofia, Miler Kornelia, Kobylarz Hanna, trener Grubecka-Rozkocha Jolanta.