I miejsce w Mistrzostwach Głogowa

21 kwietnia uczniowie naszej szkoły zajęli  I miejsce w Sztafetowych Mistrzostwach Głogowa

6x 800m pod hasłem „Człowiek wśród żywiołów”. Trasa biegu nie była łatwa, gdyż trzeba było pokonać odcinek toru motocrossowego na Górkowie (800m) w jak najszybszym  tempie. Dystans ten  nasza reprezentacja chłopców pokonała  w czasie 00:14:08, co zagwarantowało przewagę nad innymi sztafetami i zapewniło zwycięstwo w zawodach.

Bardzo udany był też udział sztafety dziewcząt, które wywalczyły  II miejsce z czasem 00:19:15.

Oto skład naszych sztafet:

– dziewczęta:  Julia Kożuchowska, Kinga Lewicka, Zuzanna Tyczyńska,  Marcelina Totoszko (3b),

Nikola Wawrzeńczuk , Agnieszka Sułkowska (2d), Sabina Głowacka (3c), Barbara Olbrych (7f)

oraz Natalia Kachnowicz (7g)  Opiekun: p. Dorota Malinowska – Jagiełło

– chłopcy: Oskar Poloczek(3d), Jakub Marciniak (3d), Daniel Chamiało (2f), Michał Kloc (2f), Kacper Piątkowski (2f), Dominik Wróbel (7g), Opiekun:  p. Damian Naskręt