Gimnastyka korekcyjna – deklaracja

Szanowni Państwo
Informuję o organizacji w tym roku szkolnym Zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej skierowanych w szczególny sposób do uczniów, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną oraz wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli wychowania fizycznego. Nabór dzieci w terminie od 14-16 WRZEŚNIA 2020 r. Szczegółowe informacje na temat organizacji zajęć zostaną przekazane po złożeniu deklaracji, którą znajduje się w załączniku a także będzie dostępna na stronie internetowej szkoły. Prosimy o podpisanie dwóch klauzuli- deklaracja oraz RODO. Wypełnione deklaracje prosimy składać w sekretariacie szkoły.
Serdecznie zapraszamy.
Damian Naskręt, Artur Garduła — nauczyciele wychowania fizycznego

GR I – wtorek 11:40 – 12:40 GR II 12.30 – 13.30

GR III – czwartek 7.50 – 8.50 ,GR IV 13.40 – 14.40

GR V – piątek 12.45 – 13:45

Przynależność do grup będzie nadana po rekrutacji.