Dzień Chłopaka na świetlicy

W dniu 30.09.2019 r. w naszej świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z kl. I-III. Impreza odbywała się na holu szkolnym. Oliwia Gendera, Aleksandra Azmin i Syntia Huchrak z klasy 3a  przywitały gości i życzenia im złożyły. W tym dniu wszyscy się razem bawili.

Do zabaw i konkursów należały  między innymi: konkurencja  „Co znajduje się worku” oraz zabawa „Kim jestem?”. Były również zorganizowane pląsy w formie zabaw tanecznych. Każdy z chłopców mógł wykazać się precyzyjną, sprawnością i humorem w zabawach. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji i dobrej zabawy. Chłopcy z tego dnia otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu grupy świetlicowej. Zdjęcia wykonane podczas uroczystości zostaną miłym wspomnieniem tych chwil. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.