Już od dziś! Drogi rodzicu! Oddaj swój głos na plac zabaw dla dzieci przy szkole.

Link do strony Urzędu Miasta ze szczegółowymi informacjami i głosowaniem

KLIKNIJ W OBRAZEK

Drodzy rodzice,
Od dnia 30 września będziemy walczyć o możliwość budowy placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie.
Plac zabaw może powstać dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Gminy Miejskiej Głogów na 2020 rok. Pierwszy etap za nami! Przeszliśmy pozytywnie ocenę formalno-prawną Zespołu Konsultacyjnego!
Mamy pomysł na piękny plac zabaw dla wszystkich dzieci. Jest to marzenie każdego dziecka, temat poruszany na zebraniach w szkole, w rozmowach na podwórku.
Już niewiele pozostało od planu do realizacji! Wystarczy od dnia 30 września do 25 października oddać swój głos na nasz projekt. Każdy głos jest cenny,  dlatego prosimy wszystkich mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów  o głosowanie internetowe lub oddanie swojego głosu w jednych ze wskazanych punktów na terenie Głogowa.
Prosimy o przekazywanie tej informacji o możliwości głosowania od 30 września każdemu mieszkańcowi Głogowa.
Więcej szczegółów dotyczących głosowania przekażemy 30 września!
Anna Marcinkowska, Agnieszka Kaniuk, Magdalena Karbowniczek – rodzice z klasy 1 a SP 11 😀